HAKKIMIZDA

Ülkemizdeki mevsimsel değişiklikler , aşırı kimyasal gübre ve zirai ilaç kullanımı , hızlı ve bilinçsiz sanayileşme , çarpık kentleşme vb. olaylar sonucu topraklarımızın eski değeri kalmadı.

Topraklarımız verimsizleşti. 

Bu sebepten dolayı birim alandan daha fazla ürün almak için yüksek miktarda kimyasal gübre kullanımı arttı , yeraltı sularımız kirlenmeye başladı ve bu zincirleme olaylar şeklinde ülkemiz tarımında kötü sinyaller vermeye başladı.
Bunu gören Türk çiftçisi artık daha fazla duyarsız kalamamakta ve sürdürebilir tarıma yönelmektedir. 

Ayrıca bilinçli tüketici sayısı günden güne artmakta ve tüketiciler artık sağlıklı ve sürdürülebilir tarımla üretilen organik ürünlere yönelmektedir.

Ülkemizdeki ekilebilir arazileri ve bu arazilerde kullanılması gereken organik gübre miktarları düşünüldüğünde şu anki üretim rakamları oldukça yetersiz kalmaktadır.

Bu noktada BERABER TARIM olarak ;

Gelecek nesillere daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam alanı bırakmak , kimyasal gübrelerin zararlarını en aza indirmek , birim alandan daha fazla ve sağlıklı tarım ürünleri yetiştirmek için bilinçli bir ekip tarafından 2018 yılı başlarında kurulmuştur.

MİSYONUMUZ

BERABER TARIM , ülkemizin sahip olduğu yer altı ve yer üstü kaynaklarını etkin bir şekilde kullanıp , topraklarımızın verimliliğini artıracak ürün gruplarıyla (solucan gübresi) , tarımsal ürünlerin daha verimli ve kaliteli olmasını sağlamayı amaç edinmiştir. BERABER , birim alandan daha fazla ürün elde etmek için ve çiftçilerimizi en üst seviyede fayda sağlamayı kendine misyon edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Ülkemiz topraklarının kaliteli verimli ve sağlıklı bir hale getirmek için her geçen gün artan ekibimizle ülkemizi karış karış gezerek ürünlerimizi tanıtmak ve uygulatmak , toprağın su tutma kapasitesini arttıran , ph ı dengeleyen toprağa toprak olduğunu hatırlatan ve toprağın değerlerini arttırmaya çalışan ürün gruplarımızla , toprak ve su kaynakları ile havayı kirletmeden çevre , bitki , hayvan ve insan sağlığını koruyarak sektörde etkili , güvenilir ve BERABER bir marka olmak istiyoruz.